Ekstremalna Droga Krzyżowa

edk awatar 500 500Droga Pięknego Życia - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Po raz pierwszy rejon EDK został utworzony równiez u nas, w Porębie. 

23 marca 2018r. rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00 następnie będzie możliwość wyruszenia na trasę drogi krzyżowej z Poręby. Aby to uczynić prosimy o rejestrację, klikając na poniższy odnośnik. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pakiet startowy tj. (rozważania Drogi Krzyżowej, opaskę odblaskową, przypinkę, szczegółowy opis i mapę trasy).

rejestracja

Idea EDK jest taka iż ma to być 40 km przebytych nocą w całkowitym milczeniu - wyjatkiem od tej reguły jest czytanie rozważań stacji Drogi Krzyżowej. Każdy na trasie jest odpowiedzialny sam za siebie, poruszamy się maksymalnie w grupach 10 osobowych, ale w całkowitym milczeniu.

Zachęcamy do pobrania aplikacji Ekstremalnej Drogi Krzyżowej na smarfony, to ułatwi nawigację względem wyrysowanej ścieżki.

Wszelkich informacji szczegółowych udzieli lider rejonu Paweł Bralewski pod nr telefonu 660 684 861

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie.

Podejmij wyzwanie, wstań z wygodnej kanapy i wyrusz w nocną drogę, która może odmienić Twoje życie.

Zapraszamy do polubienia Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Poręba Średnia na Facebooku, EDK.Poręba tam będą pojawiać się szczegóły związane z naszą trasą.