Schola

 

Schola dziecięco-młodzieżowa

 

Schola dzieciąco-młodzieżowa w Parafii pw. Świętej Barbary powstał w 2008 roku staraniem Proboszcza - ks. prał. Andrzeja Grzybowskiego. Przez lata zmieniała się liczba osób w niej posługujących. Obecnie schola liczy 12 scholanek a opiekunem jest ks. Marcin Kaczyński - wikariusz. Swoim śpiewem ubogacają liturgię mszy świętej na większą Chwałę Bogu.

Do Scholi dziecięco-młodzieżowej należą:

 • Klaudia Przybyłowska - prowadząca Scholę
 • Paulina Puścian - gitara
 • Bartosz Szulkowski
 • Amelia Szulkowska
 • Angelina Durska
 • Kinga Kulesza
 • Nadia Napiórkowska
 • Wiktoria Gałązka
 • Oliwia Przybyłowska
 • Kinga Wiśniewska
 • Anita Wiśniewska

Spotkania odbywaja się w każdą sobotę o godz. 12:00. 

Śpiewaj z nami na większą chwałę Bożą!

Zapraszamy serdecznie!