Obecni Duszpasterze

Ks. Andrzej Grzybowski

mgr teol. Kapelan J.Ś. syn Antoniego i Ireny z d. Dąbrowska ur. 30,07.1954r. Brody-Parcele /par. Pomiechowo, diec. Płock/ wyśw. 7.06.1981r. Płock przez bp. B. Sikorskiego; 
wikariusz: 31.08.1981 Szelków; 26.06.1982 Wyszków św. Wojciecha; 1.04.1983 Lekowo; 25.06.1983 Rypin św. Stanisława; 16.06.1984 Płock- Radziwie; 27.06.1987 Krasnosielc; 25.03.1992 inkard. Do diecezji łomżyńskiej bullą Jana Pawła II; 5.06.1992-23.04.1996 członek rady kapłańskiej 1.09.1993-26.11.2006 praca duszpasterska w Rosji; 29.01.1999 kapelan J.Ś.; 1.05.2007-31.07.2007 pomoc duszpasterska w parafii Ostrołęka Zbawiciela Świata; 
proboszcz: od 1.08.2007r Poręba.



 

 

 DSC 1333

Ks. Marcin Kaczyński

mgr lic. teol., pochodzi z parafii Myszyniec, wyświęcony 29.05.2010 Łomża przez bp. S. Stefanka; wikariusz od 25.08.2010 r. Kulesze Kościelne, od 25.08.2012 r. studia w Niemczech (Fulda), od 26. 09. 2014 r. Poręba.

Tags: duszpasterze