Schola

 

Schola dziecięco-młodzieżowa

 

Schola dzieciąco-młodzieżowa w Parafii pw. Świętej Barbary powstał w 2008 roku staraniem Proboszcza - ks. prał. Andrzeja Grzybowskiego. Przez lata zmieniała się liczba osób w niej posługujących. Obecnie schola liczy 12 scholanek a opiekunem jest ks. Marcin Kaczyński - wikariusz. Swoim śpiewem ubogacają liturgię mszy świętej na większą Chwałę Bogu.

Do Scholi dziecięco-młodzieżowej należą:

 • Klaudia Przybyłowska - prowadząca Scholę
 • Paulina Puścian - gitara
 • Bartosz Szulkowski
 • Amelia Szulkowska
 • Angelina Durska
 • Kinga Kulesza
 • Nadia Napiórkowska
 • Wiktoria Gałązka
 • Zuzanna Józwik
 • Oliwia Przybyłowska
 • Kinga Wiśniewska
 • Anita Wiśniewska

Spotkania odbywaja się w każdą sobotę o godz. 12:00. 

Śpiewaj z nami na większą chwałę Bożą!

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

 

Schola dziecięca

 

Schola dziecięca powstała w grudniu 2015 roku staraniem Proboszcza - ks. prał. Andrzeja Grzybowskiego. Uczestniczą w niej pełne energii dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Porębie i Dybkach. Opiekunem scholijes ks. Proboszcz, a prowadzącą Patrycja Oblińska, a od niedawna wspomaga ją w grze na gitarze Kamil Hartman.

Spotkania odbywają się po wieczornej mszy świętej w sobotę.

Śpiewaj z nami na większą chwałę Bożą!

Zapraszamy serdecznie!