Paczuszka dla maluszka w naszej Parafii ?❤️❤️

Do akcji w sposób szczególny zaprasza Fundacja Małych Stópek. Głównymi adresatami tej akcji są:
? Domy dziecka
? Domy małego dziecka
? Domy samotnej matki
? Hospicja
? Dary trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących dziecka oraz podopiecznych organizacji.
W najbliższym tygodniu w naszym kościele pojawi się choinka ozdobiona bombkami, na których opisane są możliwości pomocy:
? Można wesprzeć paczuszkę poprzez dokonanie przelewu na rzecz Fundacji Małych Stópek, w tytule należy napisać “Paczuszka”, wówczas organizatorzy wiedzą na jaki cel mają zostać przekazane pieniądze
? Weź bombkę z choinki, a w zamian przynieś paczuszkę, a w niej: pieluchy, środki czystości, chemia (płyny, proszki do prania), kremy, szampony, oliwki) - paczuszkę należy zostawić pod choinką
? Można przygotować paczkę samemu i dostarczyć ją bezpośrednio do siedziby Fundacji
Akcja trwa do 06.01.2022roku?
???Podziel się ze znajomymi informacją o tej akcji, będzie nam niezmiernie miło jak w akcję włączy się jak największa liczba osób ?
Chcesz poczytać więcej, zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej: www.paczuszkadlamaluszka.pl ?
PAMIĘTAJMY!!!
RAZEM MOŻEMY ZDZIAŁAĆ CUDA ??
Akcję w naszej Parafii koordynuje Magda Krzeczkowska więc jęsli macie jakieś pytania czy wątpliwości można te pytania kierować bezpośrednio do niej.
show img