Paczuszka dla maluszka w naszej Parafii 🎁❤️❤️

Do akcji w sposób szczególny zaprasza Fundacja Małych Stópek. Głównymi adresatami tej akcji są:
💚 Domy dziecka
💚 Domy małego dziecka
💚 Domy samotnej matki
💚 Hospicja
💚 Dary trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących dziecka oraz podopiecznych organizacji.
W najbliższym tygodniu w naszym kościele pojawi się choinka ozdobiona bombkami, na których opisane są możliwości pomocy:
💸 Można wesprzeć paczuszkę poprzez dokonanie przelewu na rzecz Fundacji Małych Stópek, w tytule należy napisać “Paczuszka”, wówczas organizatorzy wiedzą na jaki cel mają zostać przekazane pieniądze
🎁 Weź bombkę z choinki, a w zamian przynieś paczuszkę, a w niej: pieluchy, środki czystości, chemia (płyny, proszki do prania), kremy, szampony, oliwki) - paczuszkę należy zostawić pod choinką
🎁 Można przygotować paczkę samemu i dostarczyć ją bezpośrednio do siedziby Fundacji
Akcja trwa do 06.01.2022roku😉
💪🗣🔈Podziel się ze znajomymi informacją o tej akcji, będzie nam niezmiernie miło jak w akcję włączy się jak największa liczba osób 😊
Chcesz poczytać więcej, zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej: www.paczuszkadlamaluszka.pl 🥰
PAMIĘTAJMY!!!
RAZEM MOŻEMY ZDZIAŁAĆ CUDA 💪💚
Akcję w naszej Parafii koordynuje Magda Krzeczkowska więc jęsli macie jakieś pytania czy wątpliwości można te pytania kierować bezpośrednio do niej.
show img

• Czytania na czwartek, 18 sierpnia 2022

Czwartek XX tydzień zwykły

(Ez 36, 23-28)

Tak mówi Pan: "Chcę uświęcić wielkie imię moje, które zbezczeszczone jest pośród ludów, zbezczeszczone przez was pośród nich, i poznają ludy, że Ja jestem Pan, gdy okażę się Świętym względem was przed ich oczami. Zabiorę was spośród ludów, zbiorę was ze wszystkich krajów i przyprowadzę was z powrotem do waszego kraju, pokropię was czystą wodą, abyście się stali czystymi, i oczyszczę was od wszelkiej zmazy i od wszystkich waszych bożków. I dam wam serca nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, zabiorę wam serca kamienne, a dam wam serca z ciała. Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali. Wtedy będziecie mieszkać w kraju, który dałem waszym przodkom, i będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem".

(Ps 51 (50), 12-13. 14-15. 18-19)

REFREN: Gdy was pokropię, staniecie się czyści

Stwórz, Boże, we mnie serce czyste
    i odnów we mnie moc ducha.
    Nie odrzucaj mnie od swego oblicza
    i nie odbieraj mi świętego ducha swego.

Przywróć mi radość Twojego zbawienia
    i wzmocnij mnie duchem ofiarnym.
    Będę nieprawych nauczał dróg Twoich
    i wrócą do Ciebie grzesznicy.

Ofiarą bowiem Ty się nie radujesz,
    a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz.
    Boże, moją ofiarą jest duch skruszony,
    pokornym i skruszonym sercem Ty, Boże, nie gardzisz.

Aklamacja (Ps 95 (94), 8a....

• Rozważanie na czwartek, 18 sierpnia 2022

Bóg posłał Syna swego, abyśmy przez wiarę w Niego, otrzymali nowego ducha i nowe serce, i ubrani w szatę Jego sprawiedliwości mogli wejść na ucztę weselną Baranka. Bóg otworzył przed nami całe swoje serce, dał całego siebie, woła nas po imieniu i zaprasza usilnie i nieustannie. Bóg mówi: Zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie. Do Królestwa Niebieskiego można wejść tylko na Bożych zasadach i warunkach. I tak oto, wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.

• Książka dnia, 18 sierpnia 2022
    Adam Szustak OP

Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?

Jak radzić sobie z trudnymi relacjami?
    Jak je naprawiać i uzdrawiać?
    Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach.