Najważniejsze ogłoszenia

?Zgodnie z najnowszymi zaleceniami Rządu od najbliższej niedzieli (31.05.2020r.) zostaje zniesiony limit osób przebywających w świątyni, w zwiążku z tym już jutro nie będzie transmisji online z Mszy świętej z naszej parafii. ?
?Przypominamy Msza święta w niedzielę w naszej świątyni w godzinach 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00 i msza święta polowa o 18:30 na Udrzynku przy krzyżu od strony Brańszczyku.
?Jednak jeszcze jutro obowiązuje dyspensa Naszego Biskupa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. w niedzielę i święta nakazane. Zostaje ona zniesiona zgodnie z dekretem Biskupa od następnej niedzieli (7 czerwca 2020r.)
⛪️???Został ustalony termin Bierzmowania w naszej Parafii, ta uroczystosć będzie miała miejsce 4 czerwca 2020r. (najbliższy czwartek) (godzina zostanie podana w najbliższą niedzielę.
----------------
Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa będąc w świątyni.?