Droga Krzyżowa przez Porębę

DSC 3357W piątek poprzedzający rekolekcje parafialne wspólnota parafialna bierze krzyż na swoje ramiona i podąża przez Porębę, aby rozważać poszczególne stacje drogi krzyżowej - tak już kolejny rok z rzędu parafianie przygotowują swoje serca na święta wielkanocne. Ciężki krzyż jest niesiony przez wspólny istniejące w parafii jak i stany (kobiety, młodzież.) Stacje drogi krzyżowej wiodły na cmentarz gdzie droga krzyżowa zakończyła się adoracją krzyża i błogosławieństwem wiernych. Rozważania drogi krzyżowej przygotował ksiądz wikariusz Marcin Kaczyński, a chór z organistą Michałem Sitkiem zapewnił oprawę w pieśni pasyjne. Nad bezpieczeństwem zgromadzenia czuwała Policja z Wyszkowa oraz Ochotnicy z OSP Poręba.

Opr. Katarzyna Bralewska

Galeria zdjęć z drogi krzyżowej Kliknij